Jak zagrać w sieci?

Informacje, uwagi dotyczące klanu 8BZ, strony, serwera
Klan w OFP jest nieaktywny
Zablokowany
Awatar użytkownika
Pit
Kapitan
Posty: 6699
Rejestracja: 20 maja 2002, 0:36
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dane teleadresowe: viewtopic.php?f=79&t=7998
Rozmiarówka: viewtopic.php?f=80&t=8123
Kontakt:

Jak zagrać w sieci?

Post autor: Pit »

Wymagania do gry w OFP w trybie MP to oczywiście oryginalna wersja OFP: Cold War Crisis oraz dodatek Resistance uaktualniony do wersji 1.96. Wszystkie patche znajdziesz na stronie ofp.bmj.pl w dziale Download/Patche.

Aby móc się łączyć z serwerami Flashpointa musisz zainstalować sobie kolejno:

- Wersję podstawową CWC v1.20
- Resistance v1.75
- OFP Res Patch v1.91
- OFP Res Patch v1.96


Po udanej instalacji i aktualizacji wystarczy włączyć grę i wejść do Gra wieloosobowa, skorzystać z przeglądarki GameSpy która wbudowana jest w interfejs. Jeśli znamy już IP i port serwera z którym chcemy się połączyć, należy wybrać opcje Zdalny i wpisać odpowiednie wartości w pole IP oraz port (np 153.19.40.56 a w polu port pozostawić wartość domyślną: 2302) także, jeśli to konieczne, podać hasło serwera. Jeśli dane będą się zgadzać, na ekranie naszego laptopa powinna ukazać się pozycja z informacją o serwerze. Teraz wystarczy kliknąć na przycisk Dołącz i możesz zaczynać swoją netową rozgrywkę.

Niektóre mapy wymagają dodatkowej instalacji addonów lub mod'ów. Jesli ich nie masz będziesz automatyczny rozłączany z serwera. Wtedy najlepiej zapytać się admina danego serwera o pomoc. Wszytko co potrzeba do gry na naszym serwerze 8BZ-PFS znajduje się w w tym temacie.
"Don't forget nothing" - MAJOR ROBERT ROGERS, 1759
8BZ - 8 Brygada Zmechanizowana | 8R - Ósma Rangers
Zablokowany